Bieretiketten

Etykiety na piwo produkowane w małych i dużych browarach

Oferujemy etykiety na piwo w dowolnych ilościach już od 500 szt. aż do bardzo dużych nakładów. Dlatego nasze produkty sprawdzą się idealnie jako etykiety na piwo kraftowe, produkowane przez mniejsze lokalne browary, gdzie zapotrzebowanie na etykiety jest mniejsze, ale również na piwo pochodzące z produkcji seryjnej i masowej. Cyfrowy druk etykiet umożliwia drukowanie różnych motywów nadruku w mniejszych nakładach, w tym przypadku będą to np. etykiety na piwo jednej marki, jednak na różne rodzaje piwa (etykiety na piwo pszeniczne, lager, ciemne, smakowe itp.). Etykiety na butelki z piwem pozwolą dodać walorów estetycznych opakowaniom, wzmocnić identyfikację wizualną marki i jednocześnie spełnić obowiązek informacyjny producenta względem konsumentom.


BASIS ETIKETCALCULATOR
GEAVANCEERDE ETIKETCALCULATOR
PREMIUM MATERIALEN
ETIKETTEN OP VELLEN

Gegevens invoeren

Grootte en hoeveelheid

Breedte [mm]
Hoogte [mm]
Aantal

Parameters van het vel

Grootte
Aantal etiketten op het vel:
-
Aantal vellen:
-

Aantal bestanden (printmotieven)

Selecteer het aantal ontwerpen:
U heeft het volgende aantal labels nog niet toegewezen aan een drukbestand: 0 pcs.
File name
Aantal etiketten

U kunt grafische bestanden ook via e-mail sturen naar: [email protected]

Type materiaali

Type printing

   
   

De vorm van het label

AANVULLENDE OPTIES

Extra beschermlaagSpeciale afwerking

Selectief vernissen 3d en 3d max
Folie 3d en 3d max Hot stamping 3d en 3d max


Perforatie

ETIKETTOEPASSING

De methode voor het aanbrengen van labels

Soort verpakking

Aantal dozen
Aantal rollen
Diameter van de rol
Soort van het opvouwen

PRIJS VAN DE ETIKETTEN
- none -
Loading...

Piwo to jeden z najpopularniejszych napoi alkoholowych w Polsce. Wysokiej jakości, personalizowane etykiety na piwo wyróżnią produkt oraz pomogą zbudować wizerunek marki. Oferowane przez nas etykiety znajdą zastosowanie zarówno w przypadku produktów dużych producentów, jak i piw z mniejszych, lokalnych browarów. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości druk cyfrowy, dzięki któremu uzyskujemy świetnej jakości etykiety na piwo, także w niskich nakładach.

Jakie etykiety na piwo?

Podczas zamówienia etykiet na piwo trzeba się liczyć z pewnymi wymogami prawnymi. Według aktualnych wymagań, etykiety na piwo powinny być czytelne i trwałe, oraz zawierać poniższe informacje:

  • nazwa środka spożywczego z informacją o rodzaju piwa,
  • wykaz składników (dla piw poniżej 1,2 % zawartości alkoholu),
  • ilość składników lub kategorii składników (w niektórych przypadkach),
  • ilość produktu netto,
  • data ważności,
  • informacja o producencie,
  • kraj pochodzenia,
  • instrukcja użycia (np. informacja o wstrząśnięciu produktu przed użyciem),
  • zawartość alkoholu (obowiązkowa dla piw powyżej 1,2 % zawartości alkoholu),
  • wartość energetyczna.
Dodatkowo jeśli piwa, które Państwo tworzycie mają być sprzedawane, to muszą posiadać wyraźny kod kreskowy. Kod kreskowy musi być wydrukowany w bardzo dobrej jakości i przy użyciu nowoczesnego oraz dokładnego urządzenia drukującego, tak aby bezproblemowo można było go sczytać skanerem. Oferowane przez nas etykiety na piwo idealnie nadają się do tego, aby umieścić na nich wszystkie wymagane informacje oraz kod kreskowy.

Etykiety na piwo od LabelExpress

Na naszej stronie internetowej mogą Państwo skorzystać ze specjalnego kalkulatora, w którym znajdują się wszystkie dostępne opcje druku etykiet. Dzięki temu, mają Państwo możliwość dowolnej personalizacji zamówienia - oferujemy etykiety na piwo w różnych rozmiarach, kształtach i wariantach. W przypadku pytań dotyczących etykiet na piwo lub pozostałej oferty, zapraszamy do kontaktu - z pewnością rozwiejemy Państwa wątpliwości.

Etykiety dostosowane do potrzeb

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, zmysł estetyczny oraz wiedzę z zakresu technik drukarskich oraz grafiki komputerowej. Ponadto jesteśmy elastyczni oraz otwarci na nowe, oryginalne pomysły. Dzięki temu tworzymy również niestandardowe etykiety na piwo. Wszystko po to, by jak najlepiej zrealizować potrzeby oraz oczekiwania naszych klientów. Wykonujemy etykiety prostokątne, a także etykiety owalne. Oferowane etykiety samoprzylepne, to szybki sposób na oznakowanie swojego piwa. Można naklejać je ręcznie lub automatycznie, co jest dużym ułatwieniem przy dużym asortymencie.

Estetyczne i wytrzymałe etykiety na piwo

W naszej drukarni internetowej oferujemy etykiety na piwo, które wykonane są bardzo starannie. Dbamy o każdy szczegół, w czym wspiera nas profesjonalny i zaawansowany technologicznie sprzęt. Dzięki temu stworzona przez nas etykieta produktu wygląda bardzo estetycznie. Ponadto oferujemy również etykiety odporne na wilgoć. W przypadku piwa, które najczęściej przechowywane jest w lodówkach to bardzo ważne. Dysponujemy także różnymi rodzajami klejów.

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Bieretiketten
Uw waardering